Zdjęcie miesiąca

REATYWACJA FORUM [przewidziane nagrody]

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 4 lata 7 miesiąc temu #1 przez taron78
Po dłuższej niebytności, spowodowanej głównie pracą nad tematem (o którym na razie jeszcze nie mogę rozmawiać) który przerósł mnie czasowo, postanowiłem wrócić do tematu FORUM. Tym bardziej że prace nad wspomnianym tematem mają się ku końcowi.

W niniejszym miejscu chciałem serdecznie podziękować tym, którzy nie opuścili tego forum mimo że nawet założyciel stracił do niego serce :) Osoby te, a mam na myśli : Borowy, Tomo11 , proszę o kontakt na prv. Nagrodą będzie oczywiście atrakcyjny model z oferty wydawnictwa.

Aby zaś zachęcić nowe osoby do udzielania się na forum informuję że wśród wszystkich którzy zarejestrują się lub wznowią swoją aktywność na forum i napiszą przynajmniej 10 postów wnoszących jakieś ciekawe informacje na nasze forum rozlosuję co miesiąc 3 modele: 1 miejsce model Vainamoinene, 2-gie i 3 inny model z druku offsetowego do wyboru. O wynikach konkursu poinformuję w niniejszym wątku. Dla uczestnika przejawiającego najwyższą aktywność na przestrzeni całego roku czeka inna cenna nagroda wartości około 200zł.
Serdecznie zapraszam do udziału.
Taron78

Jeszcze chwilka... :)
Ostatnia edycja: 4 lata 7 miesiąc temu przez taron78.
The following user(s) said Thank You: Borowy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #2 przez Borowy
Witam. Serca na pewno nie straciłeś, no może trochę wolniej biło ;) Ciekawi mnie powód tego, czyli ten tajemniczy temat nad którym pracowałeś :whistle: A wszystkich czytających ten post także zapraszam do uczestnictwa w tym forum. Takim wg mnie kameralnym, swojskim.

Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #3 przez Borowy
Witam. No proszę, jak odpowiedni bodziec potrafi zadziałać. Tak trzymać, a będzie dobrze :)
Ps.
taron78 wysłałem wiadomość na priv

Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.322 s.