niedziela, marzec 07, 2021

Wyszukiwarka

Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU

    Właścicielem sklepu internetowego jest Firma Wydawniczo Handlowo Usługowa Dwortex Marek Dworaczek  Staffa 14 42-605 Tarnowskie Góry.
    Zamówienia można składać poprzez korzystanie z koszyka zamówień, jak również przy zakupach hurtowych e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 609 092 127
    Firma Dwortex zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
    Kupujący zobowiązany jest do przelania pełnej kwoty na wskazane w potwierdzeniu zamówienia konto w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przypadkach gdy nie uda się potwierdzić wpłaty w ciągu 5 dni roboczych, zamówienia nie będą realizowane. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum rozliczeniowego Dotpay lub firmy PayPal.
    Zamówienia będą realizowane w ciągu siedmiu do dziesięciu dni roboczych od daty wpływu gotówki na podane konto bankowe, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy sklepem , a Kupującym. Nie dotyczy przesyłek pobraniowych. Tam uznawana jest data złożenia zamówienia.
    Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
    Sklep funkcjonuje w godzinach 16 - 20.
    Ewentualne zmiany cen produktów w ofercie nie będą obejmować zamówień znajdujących się w trakcie realizacji.
    Klient pytający o towar którego brak jest obecnie w magazynie, uzyska informację o jego cenie i ewentualnym terminie dostawy.
    Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich dla odbiorców krajowych .
    Firma "Dwortex" wystawia rachunki oraz faktury VAT. Aby otrzymać żądany rodzaj rachunku należy zaznaczyć to w momencie składania zamówienia.
    Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem InPost zgodnie z wybraną przez Państwa formą płatności. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
    Reklamacje Zanim wyślą Państwo reklamowany produkt polecamy zrobić dokładne zdjęcia
    uszkodzenia, a także całego produktu na nasz adres EMAILOWY. Na podstawie zdjęć jesteśmy w
    stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa ustalić, czy towar będzie nadawał się do reklamacji.
    W przypadku jeśli towar nadaje się do reklamacji, prosimy o odesłanie towaru poleconą przesyłką pocztową razem z otrzymaną z nim fakturą, numerem zamówienia lub paragonem oraz z wypełnionym formularzem ?REKLAMACJA?. Reklamowany towar prosimy wysłać z wypełnionym FORMULARZEM .
    Reklamacja jest konsultowana z producentem towaru, w związku z tym termin odpowiedzi na reklamację może wynieść do 14 dni od otrzymania przesyłki z reklamacją.
    W przypadku uznania reklamacji produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu i zaprzestania produkcji), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze.
    Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi:
    - według cennika Poczty Polskiej.
    W przypadku zamówień na kwotę wyższą niż 150, wysyłka jest gratis, ( dotyczy tylko przesyłek krajowych )
    Możliwy jest też odbiór osobisty - w siedzibie wydawnictwa.

    Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów, jednak w trosce o pełną Twoją satysfakcję z zakupów w naszym sklepie informujemy, że istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru. Zgodnie jednak z ustawą nie dotyczy to czasopism.


    POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów, jednak w trosce o pełną Twoją satysfakcję z zakupów w naszym sklepie informujemy, że istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru. Zgodnie jednak z ustawą nie dotyczy to czasopism (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Art.38: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: pkt.10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; )

    Zgodnie z USTAWĄ Z DNIA 30 MAJA 2014 roku o prawach konsumenta, klient który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne OŚWIADCZENIE na piśmie w terminie czternastu dni od dnia doręczenia mu przedmiotu umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
    Oświadczenie można wysłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    bądź też listownie na adres:
    Firma Wydawniczo Handlowo Usługowa
    "DWORTEX"
    Marek Dworaczek,
    ul. Staffa 14
    42-605 Tarnowskie Góry.

    Wraz z oświadczeniem, o którym mowa powyżej, prosimy o podanie aktualnego numeru konta, na który należy dokonać zwrotu należności.
    W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
    Prosimy nie odsyłać towaru, który chcą Państwo zwrócić. Nasz personel skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu odbioru zwracanych produktów przez naszego kuriera.

   BEZPIECZEŃSTWO

    Nasz sklep gwarantuje całkowite bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, które mu udostępniacie. System bezpieczeństwa sklepu zapewnia poufność Państwa danych osobowych oraz wszelkich informacji odnośnie zawieranych transakcji oraz ich właściwe wykorzystanie.
    Dane osobowe będą wykorzystywane przez operatora sklepu jedynie w zakresie niezbędnym do obsługi transakcji. Gwarantujemy, że żadna inna instytucja nie będzie mogła wykorzystać powierzonych nam danych.
    W zakresie poufności danych osobowych wszystkie wewnętrzne procedury sklepu są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem.
    Płatności realizujemy:

    Pobranie
    Zapłata (kartą kredytową lub przelewem) w systemie "DOTPAY"
    Zapłata (kartą kredytową lub przelewem) w systemie "PAYPAL"
    Przelewy z góry:
    27 1090 1825 0000 0001 1581 3919
    "DWORTEX"
    Marek Dworaczek,
    ul. Staffa 14
    42-605 Tarnowskie Góry.

    W razie wątpliwości i pytań proszę o kontakt telefoniczny pod 609 092 127 lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.